Stromky dorazily Včera jsme přebrali stromky od pana Peška z Ovocné školky Bojkovice. Stejně jako vloni, přišly moc pěkné vysokokmeny a polokmeny ve stáří kolem tří let. Už se těšíte,…
Stromky dorazily Včera jsme přebrali stromky od pana Peška z Ovocné školky Bojkovice. Stejně jako vloni, přišly moc pěkné vysokokmeny a polokmeny ve stáří kolem tří let. Už se těšíte,…